informace

 Pro sezónu jaro-léto 2017 představuje Karen Millen kolekci plnou inovativních střihů,
svěžích barev a nových tvarů, aby oslovila jedinečnost každé z nás.

Hlavní zaměření značky je na bílou košili, hedvábnou či z bavlny zpracovanou do různých střihů. Od oversize až po volánky a kimono rukávy. Bílá košile je v této sezóně zásadním prvkem pro Karen Millen.

Dalším klíčovým prvkem pro značku je střih, který je patrný v celé kolekci. Krásnou ukázkou je náš jemný a uvolněný černý oblek s elegantním bílým lemem. Dále pak přiléhavé dvouřadé sako s námořním detailem.

Hlavní prim letošní sezóny hrají také šaty s jasným důrazem na ženskost. Detaily, jako jemné volánky, krajkové lemování, či špagetová ramínka v kontrastu s jemnými vintage inspirovanými barvami, jsou klíčové. Výšivky svou náročností a složitostí naznačují inspiraci Dálným východem.

Nejplnější barvy sezóny jsou inspirovány vojenským safari trendem v tónech zázvoru, pampelišky a koření. Univerzální skořicový trenčkot byl přeměněn na dlouhou vestu, kterou skvěle zkombinujete s našimi úplety s detaily šněrování, které opět hravě odkazují na námořnický trend. 
Halenky jsou v bohémském stylu, zdobeném krajkou nebo černou výšivkou, zatím co sukně jsou úpletové nebo naopak v jednoduchém "áčkovém" střihu evokujícím 70tá léta. 
Sportovní střihy s nádechem 60tých let, ať už upnuté na tělo, nebo volné, přicházejí v hlavních barvách, jako je rudě červená, královská modř a jasně žlutá. 
Lehké kousky pro horké letní dny jsou v paletě barev modrozelené, námořní modři až po safari zelenou a jsou využitelné jak v kanceláři, tak při večerním posezení v baru. Kalhotové sukně a volné overaly jsou převážně z hedvábí a bavlny. Hedvábné šaty se šněrováním a volánky Vám dodají luxusní bohémský pocit, stejně tak i minimalistické košilové šaty inspirované 90tými lety.

Pro letošní Ateliér kolekci našel designérský tým inspiraci v Londýnských zahradách Kew Gardens a britských rostlinách. Ručně malované botanické květy vytváří jedinečné potisky, které tvoří základ této kolekce. Zdobí maxi šaty, krátké letní šaty a overaly v barevné paletě od jasné žluté, sytě fialové a jemné růžové na černo bílém základě.

Těšíme se na Vás v našem obchodě v 1. patře.