KAREN MILLEN

724 865 386

1 Area

Nabídky

Věrnostní karta
500 Kč
Voucher v hodnotě 500Kč k prvnímu nákupu, při registraci.
* Uvedené nabídky jsou pouze orientační a podléhají obchodním podmínkám Speciální podmínky

Novinky a akce

Nová kolekce Karen Millen

Zjistit

Vítejte v nákupním středisku KAREN MILLEN

V roce 2011 Karen Millen oslavila 30 let mezinárodních úspěchů. Stala se první globálně dostupnou módní značkou původem z Velké Británie, která má v současné době vlastní značkové obchody v tak prestižních střediscích módy, jakými jsou Londýn, Madrid, New York, Moskva, Berlín, Sydney, Los Angeles, Paříž a Hongkong. Nejnověji otevírala butik v pařížském Le Marais a od 1. prosince 2011 je otevřena také první česká pobočka v Centru Chodov. Na mimořádné společenské akce se do modelů značky Karen Millen oblékají slavné mezinárodní celebrity jako Eva Longoria Parker, Nicole Scherzinger, Taylor Swift a Rihanna. Karen Millen se v celosvětovém měřítku rychle stává unikátní, dostupnou a luxusní módní značkou.

Jako má moderní žena svůj vlastní úhel pohledu, stejně tak je tomu i v případě našeho designu. Silný tvůrčí duch je obsažen ve všem, co děláme. Tuto sezonu se naši designeři inspirovali myšlenkou na zorganizování šatníku tak, aby splňoval všechny vaše potřeby, formálním oblečením počínaje a víkendovým uvolněným stylem konče.

O ZNAČCE KAREN MILLEN

V roce 2011 Karen Millen oslavila 30 let mezinárodních úspěchů. Oděvy značky Karen Millen jsou momentálně k dostání v obchodech a značkových buticích ve více než 50 zemích světa. Klíčovým prvkem úspěchu značky v průběhu expanze do dalších zemí je temperament a přesvědčivost, které jsou zárukou toho, že si jednotlivé kolekce zachovávají současnost a rezonují s myšlením moderních žen na celém světě. Kolekce zahrnující všechny součásti moderního šatníku jsou navrhovány tak, aby se jejich jednotlivé kusy staly ceněnými položkami s nadčasovou kvalitou. Všechny kusy se vyrábějí z luxusních tkanin a každému detailu je věnována absolutní pozornost. Pro značku je typické, že modely dokonale padnou.

JAK VZNIKAJÍ MODELY
Jednotlivé kolekce vznikají ve firemním ateliéru v Shoreditch vedeném Gemmou Metheringham, která je jednou z manažerek Karen Millen, což v sobě slučuje záruku integrity značky i zachování stylu charakterizovaného lehkou elegancí. Gemma i celý tým se věnují výhradně značce Karen Millen a navrhují všechny modely od oděvních součástí přes plavky a obuv až po módní doplňky a klenoty. Pro každou sezónu připravují 12 kolekcí, přičemž do obchodů se jejich nové kreace dostávají každý týden.

GEMMA METHERINGHAM
Stojí za jedním z největších úspěchů britského módního návrhářství, za značkou Karen Millen, která se stala módní ikonou nabízející vysněný luxus za dostupné ceny. Pro značku Karen Millen začala pracovat jako šéfka návrhářského týmu v roce 1999. Od úplného začátku se podílela na vývoji osobitého rukopisu, jímž se značka v posledních čtrnácti letech proslavila. V roce 2006 se stala kreativní ředitelkou a svůj tým přesunula do nového ateliéru v samotném neklidném srdci londýnského East Endu. V listopadu 2009 byla jmenována druhou výkonnou ředitelkou Karen Millen. Zařadila se rovněž mezi 100 nejvýznamnějších osobností světa módy vyhlášených časopisem Draper´s a za svůj přínos uměleckým odvětvím a podporu oděvním návrhářům budoucnosti získala od Hertfordshirské univerzity čestné uznání a stala se její čestnou členkou.

KAREN MILLEN
„Vyvinula jsem styl značky Karen Millen opírající se o kvalitu, design a určitý rukopis s tím, že naše kolekce si zachovávají současnost a odpovídají způsobu oblékání a životnímu stylu moderní kosmopolitní ženy.“
Gemma Metheringham