informace

Přijďte 9. prosince v 10 hodin k nám do Centrum Chodov a buďte u slavnostního otevření nové prodejny legendární módní značky Forever 21. Kdo miluje trendy oblečení, hudbu a svěží životní styl, nesmí si slavnostní otevření nechat ujít. Na prvních 500 návštěvníků navíc čeká skvělý dárek – poukázka na 50% slevu! Kdo přijde včas, může si tak za odměnu užít nakupování naplno.

Americká značka Forever 21 se nechává inspirovat dynamikou losangeleských ulic, proto na vás ve dvou patrech této nové prodejny čeká široký výběr těch nejžhavějších módních trendů. Každý si tu zaručeně najde to své. Nová prodejna se rozkládá na 1300 metrech čtverečních a nabízí cenově dostupnou módu pro každodenní nošení, pro speciální příležitosti, ale i oděvy nadměrných velikostí, volnočasové oblečení a samozřejmě i spousta originálních doplňků.

Nabídku oblečení Forever 21 ve svých obchodech obměňuje každý den. Proto si můžete být jisti, že i v Centrum Chodov pokaždé najdete nové kousky, které podtrhnou vaši osobnost a hlavně mladistvou duši.

Více o obchodu Forever 21