informace

Méně je tuhle sezónu definitivně více.

Kožené nášivky na rukávech, jemně vystouplá loga, vyšívané značky a kovově tónované úpravy nesou typický Superdry branding pro sofistikovanější výraz. 

Pánské oblečení spojuje cool monochromatickou paletu se záblesky podzimních barev. Karbon, kouř, drsná šeď a optická bílá tvoří základní paletu, zatímco výtrysky pravé indigové modři a khaki zelení doplňují doteky současného stylu.

Dámské oblečení se skládá ze tří výrazně odlišných stylových řad, které společně tvoří mnohostranou zimní výbavu. Arizona Skies je definovaná sáčky a bundami s třásněmi, výrazně lemovanými topy, kalhotami a sukněmi v hrubé bavlně, semiši a kůži. Tato nadčasová kolekce je navržena s použitím prémiových látek a nabízíme ji v paletě sytých, podzimních odstínů.

Kolekce Superdry Sport pro muže i ženy dosáhla letošní sezónu nového profesionálního statusu, použitím svěží zimní barevné palety a fotografických potisků. Prodyšné hi-tech látky zajišťují stylový, atletický vzhled kombinovaný s nezbytnými sportovními taškami a doplňky.

* K dostání je ve více než 100 zemích po celém světě, Superdry je opravdu britský módní úspěch, jehož typické DNA je synonymem precizního provedení, prvotřídní kvality tkanin a britského krejčovského umění. Díky svým kořenům v japonské image a ve vintage americkém sportovním stylu, se vyvinula do nejrozmanitější britské lifestyle značky se skutečně globálním dosahem.

Dnes má Superdry obrovský světový dosah a stal se kultem mnoha celebrit. Kolekce jsou prodávány prostřednictvím více než 400 světových maloobchodních míst, od Londýna přes Bombaj, New York až po Hong Kong.