informace

Známá italská módní značka MAX&Co. nově v prvním patře OC Chodov.

V nové podzimní kolekci MAX&Co. se prolíná několik hlavních motivů, které podtrhují rafinovaný půvab městských žen, vybízejí k svobodomyslnosti a rozvíjejí romantický esprit.  Do popředí vystupuje elegantní styl, který souzní s myšlenkou intuitivního oblékání žen, jež se neřídí módním diktátem. Kolekci dominují zajímavé textury, potisky a luxusní látky s promyšlenými střihy. Mezinárodní ambasadorkou značky MAX&Co. je krásná Olivia Palermo.

V butiku MAX&Co. v OC Chodov je v prodeji nová kolekce kabátů, které na první pohled zaujmou kvalitními materiály, módními barvami a střihy podtrhujícími linie ženské postavy. Kabáty z kolekce IL MIO CAPOTTOMILAN a PARIS reprezentují nadčasové kousky, které by v dámském šatníku rozhodně neměly chybět. Kabát MILAN je inspirován dovedností milánských žen, dodat svému vzhledu stylový nádech. Je jedinečný vytříbenou elegancí, uvolněným oversize střihem a vlněným materiálem. Kabát PARIS ženu zahalí do tajemství Pařížanek, jež tkví v dokonalé harmonii mezi bezstarostností a uhlazeností. Vlněný kabát PARIS je v horní části zúžený, přirozeně podtrhuje siluetu s ženskými křivkami. Zvláštností je kostkovaná podšívka, inspirovaná šedesátými lety.

Značka MAX&Co., součást skupiny Max Mara Fashion Group, reprezentuje to nejlepší z módy Made in Italy.  Ženám, které touží po osobitém stylu, umožňuje kreativními střihy, barvami a materiály podtrhnout jejich individualitu. MAX&Co. je na trhu od roku 1986 a soustředí se na jedinečný design, jednoduše kombinovatelné kousky a na oblečení, které učiní ženu výjimečnou. První butik MAX&Co. v České republice sídlí v  prvním patře obchodní pasáže OC Chodov.