Vapiano

Dnes otevřeno Od 10:00 do 22:00

Podívejte se na všechny otevírací hodiny

0+1

Vítejte v nákupním středisku Vapiano

Vapiano je moderní gastronomický koncept s nabídkou tradičních středomořských jídel, který ctí to, co je nejdůležitější: čerstvost a kvalitu.

Vše, co nabízíme, je absolutně čerstvé, denně vyráběné přímo v naší prosklené manufaktuře. Pizzy, saláty, těstoviny, ale i sladkosti – dolci.  Samoobslužný systém s objednávkami na čipovou kartu vám dává volnost. Nečekáte na číšníka, objednávku, placení. Zdržíte se tak dlouho, jak můžete či chcete. Hýčkáme také hosty se speciálními požadavky. Vegany, vegetariány i ty, kdo si mohou dopřát pouze dobroty bez laktózy. Vapiano je zkrátka místo, kam se chodíte nejen dobře najíst, ale také popovídat si, relaxovat, vychutnat si lepší stránky života. S kamarády, přáteli, známými, rodinou, dětmi. Místo, kde máte vždycky otevřené dveře. Zapomenete na spěch a starosti, abyste dlouho žili s radostí. 

Při objednání hlavního jídla v restauraci Vapiano si každý držitel věrnostní karty Centra Chodov může pochutnat na vynikajícím malém italském dolci (dezertu) zdarma. Výběr dezertů podle aktuální nabídky restaurace. Nabídka platí do 31.12.2017.