ARMANI JEANS

739 634 524, 272075459

Dnes otevřeno Od 9:00 do 21:00

Podívejte se na všechny otevírací hodiny

1 Area

Vítejte v nákupním středisku ARMANI JEANS

Luxusní obchody s volnočasovou módou propojující casual styl s nutnou elegancí.

Společnost Giorgio Armani S.p.A. založil roku 1975 Sergio Galeotti a Giorgio Armani. O rok později byla poprvé představena ready to wear kolekce a společnost odstartovala svůj hvězdný růst. V roce 1979 se zakládá pobočka Giorgio Armani Corporation v USA a na konci 70. Let se společnost zařadila mezi celosvětové módní giganty a uvedla na trh nové kolekce: plavky, spodní prádlo a řadu Junior.

Řada Armani Jeans vznikla v roce 1981 a již brzy po jejím založení se stala jedním z tahounů celé společnosti. Přináší kromě denimových kousků, které tvoří gró značky, také kvalitní kabelky, doplňky, obuv, trička, košile a hlavně typická saka. Vše v duchu sportovního stylu oblékání. Tvůrce si velmi zakládá na pevné filosofii ochrany životního prostředí a proto veškerá bavlna je pěstována a zpracovává se bez použití chemikálií. Právě Giorgio se ve svém volném čase ekologickým otázkám aktivně věnuje a proto se jeho osobní záměr odrazil i v jeho kolekcích. Do této linie její slavný tvůrce Giorgio Armani ztělesnil vizi moderní, uvolněné a mladistvé módy.

Zákazník se může těšit na moderní prostředí, bohatou nabídku exkluzivních produktů, skvělý servis a profesionální přístup ze strany prodejců.

Sortiment, jež Armani Jeans nabízí:
- Exkluzivní doplňky a oblečení
- Pánskou obuv
- Dámskou obuv
- Nadstandardní servis klientům

Zároveň se může na webových stránkách nebo s pomocí obsluhy prodejny zaregistrovat do věrnostního programu Premium Fashion Brands a čerpat s tím spojené výhody a slevy.

Více informací na www.pfb.cz