BAMBULE

727 805 708

0 Area

Vítejte v nákupním středisku BAMBULE

BAMBULE nemusí být jen to cosi střapatého co míváte na čepici, BAMBULE může být také něco, kam vejdete a už se Vám a ještě více Vašim dětem nebude chtít odejít.
V BAMBULI najdete všechno, co by si Vaše děti mohly přát, a všechno, co Vy pro ně potřebujete.
BAMBULE radí... Nepodceňujte chrastítka, plyšáky a stavebnice. Nejsou to jenom předměty pro zábavu. Ovlivňují i vkus a dovednosti dítěte.
BAMBULE je Království hraček, kde vaše dítě prožije ty nejkrásnější pohádky.
BAMBULE rozvijí fantazii dítěte svou škálou hraček, her a potřeb pro nejmenší.
BAMBULI naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Liberci, Plzni, Průhonicích, Dolních Břežanech, Černošicích.
BAMBULE se k dnešnímu dni rozrostla na 19 prodejen o celkové rozloze více jak 9.000 m2
BAMBULI naleznete proškolený a ochotný personál, který vám bude schopen poradit s výběrem hraček, právě pro vaše dítě.

Královský klub Bambule
Vstupte do světa fantastických odměn a výhod. Společnost Alltoys, provozovatel maloobchodní sítě s hračkami Bambule, zahajuje 26. září 2011 provoz věrnostního programu KRÁLOVSKÝ KLUB BAMBULE. Na členy klubu čeká řada báječných odměn, exkluzivní nabídky a speciální akce. Registrace do klubu je možná v jakékoli prodejně Bambule na území České republiky. Po odevzdání registračního formuláře obdrží členové klubu zákaznickou kartu – elektronický měšec, do kterého se budou načítat dukáty za každý nákup. Registrace do klubu a vydání zákaznické karty není podmíněno nákupem. S Královským klubem bude nakupování v Bambuli ještě zábavnější.