BELTISSIMO

737 243 544

1 Area

Nabídky

Věrnostní karta
10%
Sleva 10%.
* Uvedené nabídky jsou pouze orientační a podléhají obchodním podmínkám Speciální podmínky

Vítejte v nákupním středisku BELTISSIMO

Prodejny společnosti Beltissimo jsou situovány napříč naším hlavním městem Prahou. Nalezneme je, jak v samotném srdci starého města, tak v nejoblíbenějších a největších obchodních centrech, jako je OC Chodov. Zárukou kvality nejsou pouze exkluzivní produkty, nadstandardní servis zákazníkům, ale i dlouholetá tradice. Společnost Beltissimo s.r.o byla založena již v roce 1993. Je exkluzivním zástupcem značek Longchamp, Fiorentini+Baker, Doucal´s a dovozcem světově známých značek Ralph Lauren, Armani Jeans, Porsche Design, Albano, Rachel Zoe a dalších. Letošní žhavou novinkou je jedinečné zastoupení tradičního italského módního domu POLLINI či navázání spolupráce s rodinou firmou AGL.

Zákazník se můžete těšit na moderní prostředí, bohatou nabídku exkluzivních produktů, skvělý servis a profesionální přístup ze strany prodejců.

 Sortiment, jež Beltissimo nabízí:
- Exkluzivní kožené doplňky světoznámých značek
- Pánskou obuv
- Dámskou obuv
- Nadstandardní servis klientům

Produkty BELTISSIMO kolekce JARO/LÉTO 2016:

V letošní kolekci jaro/léto 2016 si vám obchod BELTISSIMO dovoluje představit nejnovější produkty a trendy od nových dodavatelů jako například jsou:

AGL - Attilio Giusti Leombruni

Rodinná společnost založena v malém městě v regionu Marche v Itálii. Rodinný podnik je momentálně veden třemi dcerami - Vera, Sara, Marianna.

Pollini - Studio Pollini

Společnost založena již v roce 1953 v San Mauro Pascoli - jedno z nejznámějších a nejautičtějších obuvnických okresů na světě. Jako jedna z mála společností má svou vlastní exhibici v Muzeu módy v New Yorku. Studio Pollini - je druhou řadou společnosti Pollini, jedná se o mladistvou kolekci ke každodennímu nošení.