HERVIS SPORT

272 656 387

1 Area

Nabídky

Věrnostní karta
15%
15% na vybraný produkt. Nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami. Neplatí na nákup dárkových poukázek a na nákup v eshopu.
* Uvedené nabídky jsou pouze orientační a podléhají obchodním podmínkám Speciální podmínky

Vítejte v nákupním středisku HERVIS SPORT

Hervis Sport se specializuje na sportovní výstroj a výzbroj pro nejmasověji rozšířené sporty jako běh, jízda na kole, outdoor a trekking, tenis a squash, fitness, plavání, lyžování a snowboarding.

Značky
Nabízí kvalitní vybavení, sportovní oblečení, obuv, funkční prádlo a oblečení pro volný čas nejprestižnějších sportovních značek z celého světa jako např. Nike, Adidas, Atomic, Puma, Fila, Reebok, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Scott, Kettler, Hannah, Columbia, Benger, Loap, Snoxx, Phenix atd. a to vše za skvělé ceny!

Servis
Samozřejmostí pro Hervis Sport je i špičkově vybavený servis a poradenství školených prodavačů.

Zastoupení
Dnes má Hervis International 160 prodejních míst: v Rakousku (75), Maďarsku (28), Slovinsku (16), Chorvatsku (8), Rumunsku (9) a v České republice (27).

Hervis e-shop
Hervis také nabízí svůj sortiment online na www.hervis.cz. Tematické a značkové online obchody doplňují nabídku sortiment a specializuje se na outdoor, běh, kola, lyže, fitness, tenis, sportovní techniku, módu a jiné …
Hervis Mega CountDown nabízí výjimečně produkty za výjimečné ceny. Tato nabídka vždy trvá od středy do úterý.

Get movin´
Váš Hervis Sport